Sağlıklı 20 kilo Verdiren Diyet Hangisidir

Sağlıklı 20 kilo Verdiren Diyet Hangisidir

By Suat | | Posted in Sağlık | 2354 Views

Güne çay veya kahve gibi sıcak bir içecekle başlamak yerine farklı bir başlangıç yapın. Aç karnına midenize zarar vermeyin. Haşlanmış limon ile sağlığınızı koruyun, aynı zamanda bağırsaktaki kötü bakterileri yok eder, vücudunuza detoks etkisi yapar ve günlük enerjinize katkı yapar. Şıkları takip ediniz, 20 kiloya kadar verdiğinizde, bunu gerçekten beklemezdim diyeceksiniz.

1

0

0

KULLANIM

Score: 0%

More
KULLANIM Bu karışımından her sabah bir bardak/fincan içiniz. Limon suyu midenin mide suyuna benzer olduğu için safra üretimini uyarır. Sonuç olarak, gastrointestinal sistem uyarılır Öte yandan limon suyu mideyi rahatlatır ve sindirimi güçlendirir.
2

0

0

HAZIRLAMA

Score: 0%

More
HAZIRLAMA İlk adım, ikiye böldüğünüz limonları soymadan tüm suyunu çıkarınız. Posasını atmıyoruz. Ardından, blenderda sarımsak ve zencefili birlikte homojen hale gelinceye kadar parçalayınız. Daha sonra bir kapta 2 litre su ile limon posalarını kaynatınız. Su kaynama noktasına geldiğinde, blenderdeki karışımı ilave ediniz ve 5-6 dakika kaynatınız. Süzerek kapalı bir kapta soğutunuz.
3

0

0

MALZEMELER

Score: 0%

More
Bu içecekle elde edeceğiniz birçok avantajınız var. Yağ yakmaya yardımcı olur. Yavaş yavaş ve doğal olarak kilo verir, karaciğerinizi zorlamazsınız. Temizleme etkisi ile vücudunuzu temizler, metabolizmayı hızlandırır ve toksik maddelerin atılmasını sağlarsınız. Gerekli malzemeler kolay ve her yerde bulabileceğiniz şeylerdir: * Doğal zencefil (2-3 cm) * Limon (5 adet) * Sarımsak (4-5 diş) * Su (2 litre)

Comments