About Us

nerededir.com yayın ağında yer alan hangisidir.com sitemiz, her telden sizlerin ve editörlerimizin hazırlamış olduğu listeler ile hem bilgilenmek hem hoş vakit geçirmek ve eğlenmek hem de bildiklerimizi diğer kullanıcılarımız, üyelerimiz ile paylaşmak amacıyal altyapısı hazırlanmış bir web sitesidir.

İnternetin asıl amacının eğitim olduğuna inan bizler, her yaştaki internet kullanıcısı arkadaşlarımızın bilgi ve genel kültürüne bir nebze de olsa katkı sağlamayı amaçlayan bir ekibiz. örneğin yayın ağımzıda yer alan cumleleri.com tarafımızdan hazırlanmış olan içeriklerle dolu ve okullar açık olduğu zamanlarda ingilizce ile ilgili en çok ziyaret edilen sitelerden birisidir. Alexa verilerine göre ülkemizde an itibariyle 9704. site olup, dünya genelinde ise 627.992. sıradadır.

hangisidir.com sitemiz altyapısı, sizlerin de katılımı ile hem ilgi alanlarınızı ve uzmanlıklarınızı ilgilendiren konularda paylaşım yapmanıza olanak vermekte hem de tüm kullanıcılarımızın bu konseptlere, listelere, sorulara ve cevaplara kısaca tüm paylaşımlara ulaşmasına müsade etmektedir.

Bilgi Yarışması Soruları, Biyoloji, Coğrafya, Diziler, Edebiyat, Filmler, Fizik, Genel Kültür, Kimya, Matematik, Müzik, Merak Edilenler, Mizah, Moda, Sağlık, Televizyon, Turizm, Yaşam ve Yemekler kategorilerinde onlarca listeye ve soruya sitemizden ulaşabilir, görsellere bakabilir, oylayabilirsiniz. Sadece gönderileri oylamakla kalmayıp, yorumlar yapabilirsiniz.

Dilerseniz sistemimize üye olarabilir gerek se sosyal medya üyeliklerinizi kullanarak bağlanabilirsiniz. Hazırlayacağınız liste ve gönderilerde alışveriş, turizm, sağlık, ikinci el, fırsatlar gibi beylik kavramları da özellikle seçerek diğer kullanıcılarımızın kampanya ve indirimlerden haberdar olmasına vesile olabilirsiniz.

Haydi bakalım şimdi performans verme zamanı sizlerin...

zeze
hangisidir.com