İstanbulun En Ünlü Pazarları Hangisidir

İstanbulun En Ünlü Pazarları Hangisidir

By Suat | | Posted in Yaşam | 2158 Views

Pazar deyince aklınıza sadece meyve sebze gelmesin. İstanbul’un birbirinden ünlü pazarlarında, ne isterseniz bulmanız mümkün. Hem daha uygun fiyatlar, hem de çeşit bol ve bir arada. Seçip beğenin....

1

0

0

Pendik pazarı

Score: 0%

More
Pendik Pazarı Cumartesi günleri kurulur ve belediye otobüs durağının yanında bulunur. Çok büyük alanda kurulan bu pazarın en güzel malları sebze, meyve ve taze balık.
2

0

0

Eminönü Çiçek Pazarı

Score: 0%

More
Eminönü Meydanı Mısır Çarşısı’nın yanında kurulu yaklaşık 50 kadar dükkan ve seyyar tezgahı içinde barındıran bir pazar. Her gün açık.
3

0

0

Kadıköy Salı Pazarı

Score: 0%

More
Eskiden Söğütlüçeşme' de bulunan, sonra Hasanpaşa'da, artık Merdivenköy’ de kurulan Salı Pazarı hem çok büyük hem de çok kalabalık. Her çeşit meyve, sebze, kıyafet, ayakkabı, ev tekstili gibi ürünlerin satıldığı Kadıköy Salı Pazarında en çok kıyafet alışverişi tercih ediliyor.
4

0

0

Feriköy Organik Pazarı

Score: 0%

More
Diğer pazarlara göre fiyatları biraz pahalı olsa da sağlıklı ürün olmaları ve ülkemizde sayılı organik pazarlardan biri olduğu için kabul edilebilir bulunuyor
5

0

0

Beşiktaş Semt Pazarı

Score: 0%

More
Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nin karşısında Cumartesi günleri kurulur. Nişantaşı'nda oturan birçok ünlüye rastlayabilirsiniz.
6

0

0

Yeşilköy Pazarı

Score: 0%

More
Yeşilköy Pazarı, halk arasında sosyete pazarı olarak adlandırılıyor. Bu pazarda birçok ünlü markanın imitasyonunu bulmak çok kolay.
7

0

0

Fatih Çarşamba Pazarı

Score: 0%

More
Fatih'te Çarşamba günleri kurulan tarihi semt pazarı büyük bir alana yayılmış durumda. Fatih Caddesi'ne gelip, ilk sokaktan girdiğinizde karşınızda. Daha çok kıyafet için geliniyor.
8

0

0

Bakırköy Pazarı

Score: 0%

More
Bakırköy Adliyesi'nin yakınında kurulan Bakırköy Pazarı, Avrupa Yakası'nda oturanların sıklıkla alışveriş yaptığı noktalardan biri. Cumartesi günleri Bakırköy dışından da ziyaretçi alan pazarda en çok dikkat çeken ayakkabı tezgahları oluyor.
9

0

0

Ulus Sosyete Pazarı

Score: 0%

More
Senelerdir Ulus'ta kurulan sosyete pazarı, artık Ortaköy'de yer kurulan sosyete pazarı, özellikle giyim tezgahlarıyla çok ünlü.

Comments